Banner Top

Magiczny medalion

Małe, znane wszystkim niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 11 lutego Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do magicznej wioski, w której dochodzi do dziwnych i zabawnych zdarzeń.

Czy ktokolwiek wyobraża sobie ważniaka, który przestaje się mądrzyć, marudę, który nie narzeka i zgrywusa, który zamiast psocić staje się poważny? Znaleziony w lesie zaczarowany medalion wywoła wśród niebieskich stworków szereg dziwnych zdarzeń i odmieni charaktery bohaterów. Czy sympatycznym postaciom uda się wybrnąć z tarapatów i przechytrzyć wroga, który czyha na ich życie?

Dalsza część przygód niebieskich stworków, przeniesie małych widzów do świata pełnego przygód, gdzie wszystko może się zdarzyć. Maluchy pomogą bohaterom wyjść obronną ręką z opresji, mimo że na ich drodze stanie potężna czarownica Hogata i zły czarownik. Interaktywne przedstawienie jest dopasowane do wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego widzów, którzy mogą aktywnie wziąć udział w akcji, pomagając bohaterom oraz dołączając do wspólnych śpiewów.   

Przedstawienie odbędzie się 11 lutego w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Spektakl będzie odegrany dwukrotnie o godz. 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px