Banner Top

Remonty nawierzchni – utrudnienia w ruchu

MZDiT informuje, że remonty nawierzchni mogą spowodować utrudnienia w ruchu w ciągu ul. Ludowej i ul. Mirowskiej, a przebudowa chodnika – na ul. Wilsona. Z kolei na ul. Dąbrowskiego remont chodnika już dobiega końca.    

Wydział Utrzymania i Oświetlenia Dróg MZDiT informuje, że 11 września rozpoczął się remont nawierzchni ul. Ludowej na odcinku od ul. Kisielewskiego do ul. Traugutta. W okolicach 13 września rozpocznie się remont nawierzchni ul. Mirowskiej na odcinku od pl. Daszyńskiego do wiaduktu nad DK-1. Prace na tych ulicach potrwają kilka dni – w zależności od warunków atmosferycznych. W związku z robotami będą tam występować utrudnienia w ruchu.

11 września rozpoczął się też remont nawierzchni chodnika w ul. Wilsona w ramach zadania „Przebudowa chodnika na ul. Wilsona na odcinku od alei NMP do ul. Garibaldiego”. Prace będą polegać na wymianie asfaltowej nawierzchni chodnika i miejsc postojowych oraz krawężnika na wysokości kantorów wymiany walut na kostkę betonową. W związku z tym wystąpią tam utrudnienia w ruchu.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px