Banner Top

Zmiana tras linii nr 14,15,16,17,23,27 i 69

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od poniedziałku 15 kwietnia, w związku z pracami drogowymi w sąsiedztwie dworca Stradom do odwołania zostaną zmienione trasy linii nr 14, 15, 16, 17, 23 ,27 i 69.

Zmiana tras będzie spowodowana prowadzonymi pracami drogowymi w sąsiedztwie dworca Stradom przy ul. Pułaskiego oraz zamknięciem zachodniej łącznicy między al. Bohaterów Monte Cassino a ul. Pułaskiego.

Linia nr 14 (kier. Korkowa), Linia nr 15 (kier. Korkowa), Linia nr 17 (kier. Liszka), Linia nr 23 (kier. KSSE-Dźbów-Skorki) i Linia nr 69 (kier. Nierada) będą kursować z al. Wolności, ulicami Kopernika i Sobieskiego przez Korczaka do al. Bohaterów Monte Cassino i dalej bez zmian. W przeciwnym kierunku linie kursują bez zmian.

Linia nr 16 w kierunku Kukuczki będzie kursować z Dworca Głównego PKP bez zmian -  z ulicy Orzechowskiego przez al. Wolności, Bohaterów Monte Cassino do ul. Sobieskiego i dalej bez zmian. W kierunku Dworca Głównego PKP z ul. Sobieskiego do Orzechowskiego (z pominięciem przejazdu ul. Korczaka, al. Monte Cassino i al. Wolności).

Linia nr 27 zostanie skrócona do przystanku KORCZAKA, a w kierunku KUSIĘCKA-KSSE będzie rozpoczynać trasę od przystanku SŁOWACKIEGO, usytuowanym na nowym odcinku al. Bohaterów Monte Cassino w kierunku ul. Sobieskiego.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px