Banner Top

Znajdź pracę w... 10 minut

Stolzle Częstochowa zaprasza na nietypowy event rekrutacyjny dla szukających pracy. Poszukiwani są operatorzy automatu, automatycy i brakarze wyrobów szklarskich. Speed dating już w najbliższą sobotę 17 listopada w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4.

Jak informuje Stolzle Częstochowa, zakład specjalizujący się w produkcji szkła poszukuje obecnie automatyków, operatorów automatu i brakarzy wyrobów szklarskich.

Sobotnie wydarzenie rozpocznie krótka prezentacja na temat działalności firmy, historii i aktualnych możliwości zatrudnienia. Następnie każdy z pięciu rekruterów, przedstawicieli konkretnych działów firmy zaprosi do swojego pulpitu po jednej osobie, z którą rozmawiał będzie… 10 minut.  Spotkanie przybierze charakter krótkiej ankiety, dzięki której firma pozna dotychczasowe doświadczenie uczestnika, jego preferencje dotyczące zatrudnienia oraz poziom zaangażowania w wykonywaną pracę.

Jak zapewniają organizatorzy, by wziąć udział w wydarzeniu należy jedynie przynieść swoje CV. Początek imprezy o godz. 14.00. Każdy z uczestników spotkania otrzyma firmowy upominek i zaproszenie na najbliższy mecz AZS Częstochowa we własnej hali. Akademicy są bowiem partnerem wydarzenia.

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px