Banner Top

Wieczór autorski z Konradem Wilkiem

Dwa Koty Cafe zaprasza na wieczór autorski z Konradem Wilkiem, którego ostatnia książka „Jak się zabić, by zmartwychwstać…” właśnie ukazała się w sprzedaży.

W trakcie spotkania, oprócz opowieści i rozmów o książce, będzie też czas na część warsztatową. Po spotkaniu autor będzie podpisywał książki, a osobom chętnym napisze spersonalizowane, intuicyjne dedykacje odnoszące się do tematów, z jakimi potrzebują, bądź chcą się w sobie zmierzyć.

O książce „Jak się zabić, by zmartwychwstać...”
Książka „Jak się zabić, by zmartwychwstać” prezentuje program stworzony przez autora, którego realizacja prowadzi czytelnika przez złożony proces odkrywania własnej autentyczności. Bogato ilustrowana, zawierająca w sobie wiele ćwiczeń, sprawia, że jest nie tylko ciekawą lekturą z dziedziny rozwoju osobistego, ale też ważną pozycją dającą możliwość samodzielnego odkrywania nowatorskich koncepcji neurobiologii, neuropsychologii, psychologii humanistycznej, transpersonalnej i transformacyjnej. Książka jest polecana, jako ważne źródło informacji dla osób pracujących z ludźmi w gabinetach psychologicznych, psychoterapeutycznych, w coachingu, mentoringu, doradztwie. Niezaprzeczalny jest zatem jej charakter edukacyjny dla osób chcących przejść program osobistego rozwoju, jak i tych, które w tym rozwoju wspierają innych.

Ta pozycja z pewnością okaże się idealną lekturą dla osób, które właśnie przeżywają siebie w okresie przełomowym swojego życia, doświadczyły utraty, rozstania, czują, że zgubiły drogę, nie widzą celu, sensu, mają wrażenie, że utknęły, lękają się przyszłości, chcą wejść w Nowy Rok w zgodzie z sobą i faktycznie zacząć żyć tym, co dla nich najważniejsze. Prezentowany w niej program Trualize Yourself TY© został stworzony przez autora, jako skuteczne narzędzie pozwalające ludziom dotrzeć do przyczyn problemów z jakimi się zmagają. Dostęp do namacalnych ograniczeń i niemożności, które rzutują niekorzystnie na jakość ich życia osobistego i zawodowego, pozwala na ich skuteczną neutralizację. Wyeliminowane przyczyny wewnętrzne dają przestrzeń do tego, by w życiu tych osób mogły zacząć pojawiać się doświadczenia, okoliczności pozwalające im realizować siebie, swój osobisty potencjał w zawodach, które najbardziej im odpowiadają. Szczęśliwi, spełniający się ludzie, którzy żyją z poczuciem, że są na swoim miejscu, że robią to co jest ważne dla nich i dla innych, że to co robią ma wartość, znaczenie i sens, to jeden z głównych celów, jakie przyświecały autorowi w trakcie tworzenia programu i w czasie pisania tej książki.

Lektura książki, wzbogacona aktywnym wykonywaniem zawartych w niej ćwiczeń, jest jak osobisty, zindywidualizowany uniwersytet spójnej, autentycznej, wewnętrznej przedsiębiorczości. Dzięki niej człowiek staje się gotowy do tego, by z wykorzystaniem podanych w niej narzędzi i skutecznych sposobów działania, faktycznie zaczął spełniać siebie, to, co mu naturalnie i z łatwością przychodzi, w czym jest najlepszy. Dzięki książce będzie gotów robić to z pasją, zaangażowaniem, determinacją, motywacją, poczuciem znaczenia dla siebie i ludzi, którzy zaczną z jego usług korzystać.

Ta książka porywa, dodaje skrzydeł, a raczej pomaga rozwiązać skrzydła tych, którzy tak długo żyli ze związanymi, że zapomnieli już o tym, że je mają i że potrafią na nich latać.

O Autorze
Konrad Wilk - „Tańczący z Ludźmi”. Mówi o sobie, że jest „oduczycielem”, bo wspiera ludzi w wyzwalaniu się z tego, czym jak skorupą obrośli przez lata, co blokuje, nie pozwala żyć w pełni, z czym złudnie się utożsamiają. Wspólnie z nimi otwiera wrota metaforycznych tam, by uwalniać rzeki ich wewnętrznych potencjałów. Trafiają do niego zwykle w ważnych, przełomowych, często trudnych okresach przejściowych pomiędzy etapami życia. Z jego pomocą mogą przekraczać, dla większości nieprzekraczalne granice, za którymi czeka przygoda coraz bardziej świadomego, spójnego, cennego, owocnego życia. Certyfikował go Multi-Level Coaching, Trop Group, Mindsonar, akredytował ICF. Pracuje jako trener rozwoju osobistego w kilku centrach terapeutycznych, jest mentorem adeptów sztuki coachingu, trenerem, prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych oraz autorskie warsztaty rozwojowe.

Przeprowadził ponad 1860 godz. sesji indywidualnych, ponad 2000 godzin szkoleń i warsztatów. Częsty gość mediów, pisze artykuły, udziela wywiadów, pełni rolę eksperta. Przez 6 lat podróżował po Azji południowej. Lubi sobie pomieszkać na bezludnych, tropikalnych wyspach, by w samotniczości cieszyć się pierwotnym kontaktem z naturą. Pasjonat wspinaczek wysokogórskich i nurkowania, maratończyk.

Autor książek: „Naga Asu”, „Jak się zabić, by zmartwychwstać...”.

środa 31 stycznia - godzina 17.00 – 21.00
Dwa Koty Cafe, Aleja Najświętszej Maryi Panny 43, Częstochowa
Informacje pod nr. tel. 507 892 035
Wstęp wolny

cz.info.pl; źródło: Dwa Koty Cafe

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px