Banner Top

Jubileuszowa wystawa malarstwa Ireny Jóźwik

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie i autorka zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Ireny Jóźwik z okazji Jubileuszu 25-lecia pracy twórczej.

Irena Jóźwik - częstochowianka, absolwentka Politechniki Częstochowskiej i Studium Sztuki Sakralnej Wyższego Instytutu Teologicznego w Częstochowie. Od 2008 r. należy do Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza.

Jest również członkiem Grupy Artystycznej „Pryzmat” działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej. Maluje w technice olejnej, akrylu, akwareli, pasteli i technikach mieszanych.

Tematem prac są najczęściej pejzaż, portret, architektura, martwa natura i kwiaty. Od kilku lat pisze również ikony na desce temperą jajową. Bierze udział w licznych plenerach malarskich i wystawach. Malarstwo jest jej wielką pasją. Natchnienie czerpie ze swoich podróży i otaczającej przyrody.

Wernisaż odbędzie się 23 października o godz.18.00 w galerii ART-FOTO Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13 a.
Termin ekspozycji: do 7 listopada 2018 r.

cz.info.pl; źródło: ROK Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px