Banner Top

Literackie spotkanie z Kazikiem Staszewskim i Wiesławem Weissem

„Kazik – Biała Księga” i „Kult- Biała księga” to zbiór nieznanych faktów, anegdot i opowieści z życia oraz solowej działalności Kazika Staszewskiego.

W książce Wiesława Weissa, redaktora naczelnego miesięcznika „Teraz Rock” oraz autora rockowych encyklopedii, można odleźć inspiracje i wspomnienia kryjące się za wszystkimi – a jest ich blisko dwieście – piosenkami lidera Kultu. To blisko 400-stronicowe wydawnictwo jest jednocześnie biografią, albumem ze zdjęciami i prawdziwą skarbnicą wiedzy dla fanów muzyka.

Ośrodek Kultury Filmowej „Iluzja” zaprasza na spotkanie z autorem i bohaterem tych pozycji wydawniczych, podczas którego będziemy rozmawiać o specyfice pisania biografii muzyków, miejscu rockowych tekstów w świecie literatury i książkowych inspiracjach.

Uwaga!
Organizatorzy informują, że podczas spotkania literackiego z Kazikiem Staszewskim i Wiesławem Weissem na sali w Kinie Studyjnym OKF ILUZJA obowiązuje ograniczona ilość miejsc – 140, jest to spowodowane obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi. Wejście na salę będzie możliwe od godz.18.15. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godz.18.30. Po tym czasie w przypadku braku wolnych miejsc wejście na salę nie będzie możliwe.

poniedziałek 23 lipca - godz. 18.30
Ośrodek Kultury Filmowej „Iluzja”, Aleja Najświętszej Maryi Panny 64, Częstochowa

cz.info.pl; źródło: aleje.czestochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px