Banner Top

Ulotne chwile Darka Ślusarskiego

„Wiara w życie, w to, co jest w życiu najbardziej nietrwałe, oczywiście w życiu realnym, utrzymuje się potąd, aż się wreszcie zatraca.”
 
Zapraszamy Państwa serdecznie na wernisaż prac Darka Ślusarskiego, który odbędzie się w  dniu 14.09.2018 roku w Galerii „Of art” Alei Najświętszej Maryi Panny 6 w Częstochowie.

Na wernisażu zostane zaprezentowanych 17 dzieł artysty, m.in: prace olejne, gwasze i akwaforty. Prace Ślusarskiego zabierają nas w magiczny świat artysty, przepełniony surrealistycznymi doznaniami. Iluzja, która nas otacza sprawia, że zatracamy się jak Alicja w Krainie Czarów.

Wrażeniowość prac i ich bajkowa sceneria to tylko jeden z elementów odczuć jakie nas dotykają podczas tej wycieczki. Prace artysty wielokrotnie prezentowane w Częstochowskich galeriach dobrze znane wśród wytrawnych marzycieli.

Darek Ślusarski miał zaszczyt również gościć ze swoimi pracami w Kopenhadze, Amsterdamie, Londynie, Kanadzie, Warszawie i Krakowie. Często pojawia się w dużych przedsięwzięciach artystycznych jak Art Expo czy Jazz Art oraz Derby Artystyczne. W tym roku praca artysty zawiśnie w Muzeum Narodowym w Warszawie. Obrazy Ślusarskiego znaleść możemy w najlepszych Galeriach w Polsce i za granicami naszego kraju.

Wystawę prac można oglądać do 5 października br. w Galerii „Of art”.

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px