Banner Top

cz.Sport

Godzina z prysznicem Norwida? Nawet szybciej! Olimpia pokonana

To spotkanie trwało dokładnie godzinę i siedem minut, a więc jak się często mówi w takich przypadkach – godzina z „prysznicem”. Wydaje się jednak, że siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa biorą ów prysznic dłużej niż siedem minut, toteż śmiało można rzec, że udało im się zwyciężyć Olimpię Sulęcin jeszcze szybciej.

Norwid zagra dla AZS-u i pokona Olimpię?

Siatkarska pierwsza liga mężczyzn pędzi jak szalona. Przed nami już 19. seria gier, która zostanie zainaugurowana spotkaniem w Częstochowie pomiędzy ekipami Exact Systems Norwid oraz Olimpii Sulęcin. Faworytami tej konfrontacji są gospodarze, którzy postarają się umocnić w czubie tabeli, jednocześnie mogąc zepchnąć rywali na ostatnie miejsce.

Bramkarz Skry powołany na Talent Pro w Hiszpanii

W hiszpańskiej Esteponie i u podnóża Sierra Bermeja odbywa się pierwsze zgrupowanie w ramach projektu Talent Pro. Na tydzień w raczej uśpionym pozasezonowym okresem miasteczku będzie biało-czerwono, ponieważ stawiło się nie tylko trzydziestu dziewięciu piłkarzy, ale też niemal drugie tyle sztabu szkoleniowego.

Pytanie jednak: po co?

Nowy rok przyniósł spore zmiany w Orliku Blachownia

Wraz z nadejściem nowego roku 2019, w klubie Orlika Blachownia zaszło sporo zmian. Od grudnia 2018 roku, drużynę seniorów prowadzi trener Rafał Kożuch, który dotychczas pracował z grupami młodzieżowymi w Orliku.

Zespół seniorów będzie oparty na swoich zawodnikach w tym więcej niż połowa to zawodnicy poniżej osiemnastego roku życia.

Dziewięć sparingów Skry. Wśród rywali GKS Jastrzębie i Raków

W pierwszym w 2019 roku treningu II-ligowej Skry Częstochowa wzięło udział 26 zawodników, wśród nich Mateusz Kos, który wkrótce ma podpisać kontrakt z tym klubem.

Zajęcia, które poprowadziła trójka trenerów: Paweł Ściebura, Jacek Rokosa i Grzegorz Świtała odbyły się w sali Szkoły Mistrzostwa Sportowego Nobilito.

Norwid wciąż niepokonany w nowym roku. Tauron AZS już nie...

W sobotnie popołudnie odbyła się 18. kolejka rozgrywek siatkarskiej pierwszej ligi. Oba częstochowskie zespoły rywalizowały na wyjazdach – ze zmiennym szczęściem. Tauron AZS przegrał we Wrocławiu z Gwardią 0:3, natomiast Exact Systems Norwid pokonał KPS Siedlce 3:2.

Zgodne opinie - Žagar kluczem do playoff!

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - to określenie idealnie pasuje do kibiców Włókniarza, choć za słowo "jedzenie" w tym przypadku trzeba wstawić "upływu czasu". Jeszcze niedawno w Częstochowie nie mieliśmy rozgrywek ligowych, a na dzień dzisiejszy biało-zieloni są w czołówce.

W sezonie 2019 ma być podobnie.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px