Banner Top

Potrzebuje sprzętu by iść w ślady zagranicznych koleżanek

  • Published in cz.Sport

Monika Nietyksza w październiku ubiegłego roku pomyślnie przebrnęła przez egzamin na licencję żużlową i tym samym na wiosnę może już stanąć pod taśmą w zawodach żużlowych. By to uczynić i iść w ślady innych dziewczyn ścigających się w lewo, głównie za granicą, potrzebny jest sprzęt na poziomie.

Młoda mieszkanka Gminy Janów wystosowała zatem wiadomość do swoich kibiców.

Nietyksza stara się dbać o swój medialny wizerunek co ma się przełożyć na pozyskiwanie sponsorów, co z kolei pozwoli inwestować w sprzęt. Obecnie młoda juniorka realizuje swoją pasję z własnych środków i nie może liczyć na większe wsparcie ze strony dobroczyńców. Także i nasz portal zdecydował się pomóc pierwszej w historii sportu żużlowego w Częstochowie przedstawicielce płci pięknej, obejmując ją patronatem medialnym.

Szanowni Państwo!
W październiku ubiegłego roku, po niespełna czterech miesiącach treningów na "pięćsetce", Monice udało się uzyskać licencję żużlową pod okiem trenera Lecha Kędziory. Teraz młoda mieszkanka Gminy Janów wyznacza sobie nowy cel - chciałaby zadebiutować, a następnie regularnie startować w zawodach żużlowych. Tak jak czynią to jej koleżanki „po fachu” w Danii, Szwecji, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych.

Ciężko pracuje na treningach, by być jak najlepiej przygotowaną do sezonu. Jednak by iść w ślady swoich zagranicznych koleżanek, potrzeba także sprzętu na wysokim poziomie. Obecnie Monika realizuje swoją pasję z własnych środków bez większego wsparcia z zewnątrz. Niezbędne są remonty silnika czy wymiana zużytych części.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich do nawiązania partnerskiej współpracy z młodą sportsmenką. Liczy się dla nas, by współudział w rozwoju kariery młodej juniorki spełniał oczekiwania i standardy także naszego Partnera.

Każdą osobę, która byłaby zainteresowana szerszym zapoznaniem się z ofertą Moniki, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez prywatną wiadomość w serwisie społecznościowym facebook.com - fb.com/NietykszaRacing15.

A że kobiety w lewo też potrafią jeździć najdobitniej udowadniają m.in. Sabrina Bogh, która kilkanaście lat temu zdobyła tytuł Młodzieżowego Mistrza Danii i to z kompletem "oczek" czy Celina Liebmann, która z kolei w minionym sezonie zdobyła tytuł wicemistrza świata w klasie Long Track 250cc. Jakiś czas temu w Danii startowała też żeńska drużyna EMS Girls Power.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px