Banner Top

Zwycięski Drabik, Gruchalski z awansem

Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się trzeci i zarazem ostatni turniej eliminacyjny Srebrnego Kasku. W Częstochowie reprezentant forBET Włókniarza był niepokonany. Drugie miejsce zajął nasz medialny podopieczny - Michał Gruchalski.

Na SGP Arenie awans wywalczyli również: Alex Zgardziński, Karol Żupiński i Kamil Wieczorek.

Finał odbędzie się 25 maja w Lublinie.

KLASYFIKACJA:
1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) 15 (3,3,3,3,3)
2. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa) 14 (3,3,3,2,3)
3. Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra) 12 (2,2,2,3,3)
4. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 11 (2,2,3,1,3)
5. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) 11 (3,2,2,2,2)
6. Maksymilian Bogdanowicz (Car Gwarant Start Gniezno) 10 (W/u,3,2,3,2)
7. Kamil Nowacki (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) 8 (1,2,1,3,1)
8. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź) 7 (0,3,1,1,2)
9. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) 7 (1,1,3,1,1)
10. Hubert Czerniawski (Cash Broker Stal Gorzów) 6 (W/Su,1,2,2,1)
11. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) 4 (3,1,0,0,0)
12. Bartosz Świącik (forBET Włókniarz Częstochowa) 4 (1,U,1,2,0)
13. Adrian Woźniak (forBET Włókniarz Częstochowa) 4 (2,1,1,D,W)
14. Paweł Staniszewski (Euro Finannce Polonia Piła) 3 (W/u,0,0,1,2)
15. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź) 2 (2,0,D,0,0)
16. Nikodem Bartoch (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) 1 (0,0,0,1)
17. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) 0 (W/u,-,-,-,-)
18. Daniel Bajor (forBET Włókniarz Częstochowa) NS

WYŚCIG PO WYŚCIGU:
I. GRUCHALSKI (66,64), Woźniak, Świącik, Miśkowiak
II. DRABIK (66,53), Zgardziński, Kościelski, Bogdanowicz (W/u)
III. WIECZOREK (66,30), Żupiński, Nowacki, Czerniawski (W/u)
IV. ORWAT (67,13), Błażykowski, P. Staniszewski (W/u), Sz. Szlauderbach (W/u)
V. BOGDANOWICZ (67,25), Wieczorek, Orwat, Świącik (U)
VI. GRUCHALSKI (65,50), Zgardziński, Czerniawski, Bartoch (zm. Szlauderbach)
VII. MIŚKOWIAK (65,94), Żupiński, Kościelski, Staniszewski
VIII. DRABIK (65,51), Nowacki, Woźniak, Błażykowski
IX. ŻUPIŃSKI (66,43), Zgardziński, Świącik, Błażykowski (D)
X. GRUCHALSKI (66,01), Bogdanowicz, Nowacki, Staniszewski
XI. DRABIK (65,43), Wieczorek, Miśkowiak, Bartoch (zm. Szlauderbach)
XII. KOŚCIELSKI (66,54), Czerniawski, Woźniak, Orwat
XIII. NOWACKI (67,23), Świącik, Kościelski, Bartoch (zm. Szlauderbach)
XIV. DRABIK (65,19), Gruchalski, Żupiński, Orwat
XV. BOGDANOWICZ (66,67), Czerniawski, Miśkowiak, Błażykowski
XVI. ZGARDZIŃSKI (66,21), Wieczorek, Staniszewski, Woźniak (D)
XVII. DRABIK (--,--), Staniszewski, Czerniawski, Świącik
XVIII. GRUCHALSKI (66,29), Wieczorek, Kościelski, Błażykowski
XIX. ZGARDZIŃSKI (--,--), Miśkowiak, Nowacki, Orwat
XX. ŻUPIŃSKI (--,--), Bogdanowicz, Bartoch (zm. Szlauderbach), Woźniak (W)

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, foto: Kamil Woldański

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px