Banner Top

Burneika: Najman oberwie za trenera

  • Published in cz.Sport

Coraz bliżej walki Marcina Najmana z Robertem Burneiką. Już za około 3 tygodnie dojdzie do długo oczekiwanego pojedynku podczas podczas Gali "MMA Attack 2" w katowickim spodku.

Pojedynek Najman - Burneika jest jedną z najciekawszych i najbardziej medialnych walk w najbliższym czasie. Co za tym idzie sami zawodnicy sporo wypowiadają się na temat rywali, przygotowań i walki.

Ostatnio znów głos postanowił zabrać ważący 130kg Robert Burneika. W mediach na dobre rozgorzał spór pomiędzy trenerem Najmana – Mirosławem Oknińskim, a Robertem Burneiką. Na zmiane obrzucają się wyzwiskami i komentują wypowiedzi oponentów.
"Hardcorowy Koksu", uważa, że za postawę Oknińskiego oberwie... "El Testosteron" czyli Marcin Najman. -  "(...) Nie mam nic przeciwko Najmanowi. Ale powiem, że ten trener mnie wku*wił i teraz to Najman musi dostać jak trzeba." - mówi Robert.

Litwin nie szczędzi również słów na temat przygotowań Marcina do walki - Niech się przygotuje, co mi tam zależy. Chłopie, on nie wyobraża sobie, jaka to moc jest u mnie, siła prawdziwa. On może kopać ile chce, aż się sam połamie. Ale jak dostanie strzała to nie będzie wiedział, co się dzieje."- komentuje. Dodaje również informacje na temat swojego treningu MMA, który nie jest zbyt intensywny -  "(...) Po prostu nie mam na to czasu… Trzeba by poświęcić mięśnie na to, czego ja nie mogę robić." - mówi Burneika.

Mimo słabego przygotowania typowo technicznego do walk MMA "Hardcorowy Koksu" jest pewny siebie i wie, że nie będzie miał problemów z pokonaniem częstochowianina - Najman to wiesz, będzie załatwiony bardzo szybko i nie mam z tym problemu." - kończy Burneika. Po czym podtrzymuje, że na "położenie" Najmana starczy mu 30 sekund.

cz.info.pl, Damian Krzyczman, źródło: www.boxingnews.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px