Banner Top

Raków poznał rywala w półfinale Pucharu Polski!

W piątek o godz. 12 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie półfinałów Totolotek Pucharu Polski. Do tej fazy dotarły drużyny Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk, Miedzi Legnica oraz Rakowa Częstochowa.

Transmisję z losowania można było obejrzeć na żywo na kanale „Łączy Nas Piłka”.

W czwartek na naszym profilu w serwisie Facebook (TUTAJ) pojawił się post, w którym pytaliśmy kogo kibice Rakowa Częstochowa chcieliby widzieć jako rywala w 1/2 Totolotek Pucharu Polski. Najwięcej reakcji zebrała czwarta drużyna Lotto EkstraklasyJagiellonia Białystok, która w ćwierćfinale PP wyeliminowała Odrę Opole. - Po meczu w Niepołomicach już jasne, że niedługo kolejne święto w Częstochowie, bowiem półfinał PP również odbędzie się na Limanowskiego. Bez względu na rywala, to olbrzymi atut w drodze na Narodowy - czytamy na profilu naszego korespondenta Krystiana Natońskiego w serwisie Twitter.com.

Raków Częstochowa zagra z Lechią Gdańsk! Z kolei Miedź Legnica podejmie Jagiellonię Białystok. Półfinały odbędą się w kwietniu, a konkretne daty poznamy po ustaleniach z telewizją.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, foto: www.waldemardeska.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px