Banner Top

Włókniarz wreszcie na domowym torze! (zdjęcia)

W poniedziałkowe wczesne popołudnie na SGP Arena Częstochowa po raz pierwszy w tym sezonie zawarczały żużlowe maszyny. Miejscowy forBET Włókniarz z kilkudniowym poślizgiem, ale wyjechał na swój domowy owal i odbył inauguracyjny trening.

Drużyna pojawiła się niemalże w komplecie.

Pierwszy warkot motocykli można było usłyszeć już kilka minut przed godzina czternastą, kiedy to punktualnie miał się rozpocząć inauguracyjny trening. Na częstochowskim owalu zaprezentowała się znaczna część kadry Marka CieślakaAdrian Miedziński, Paweł PrzedpełskiMatej Žagar, a także Damian Dróżdż i młodzieżowe trio Mateusz Świdnicki, Michał GruchalskiJakub Miśkowiak. Z gościnności macierzystego klubu korzystał także jeździec Unii TarnówArtur Czaja, któremu nie było dane jeszcze pojeździć na swoim starym-nowym owalu "domowym".

Z podstawowych jeźdźców zabrakło Bartłomieja Kowalskiego, który trenuje w chorwackim Goričan, a także Fredrika Lindgrena Leona Madsena. W najbliższych dniach mają odbywać się kolejne treningi, które zaplanowano na godzinę 14. Park maszyn jest obecnie zamknięty dla publiczności, którą zaprasza się na sobotni 47. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Po zakończeniu zmagań kibice będą mogli spotkać się z żużlowcami.cz.info.pl, Konrad Cinkowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px