Banner Top

Z Betard Spartą o brąz! Za dwa tygodnie mecz w Częstochowie!

  • Published in cz.Sport

Rywalem forBET Włókniarza Częstochowa w walce o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski będzie Betard Sparta Wrocław. Podopieczni Rafała Dobruckiego przegrali w dwumeczu z Fogo Unią Leszno, która tym samym powalczy w finale z Cash Broker Stalą Gorzów!

Poznaliśmy tym samym rozkład jazdy w dwóch ostatnich spotkaniach.

Pierwszy mecz rozegrany zostanie na obiekcie niższej sklasyfikowanej drużyny czyli we Wrocławiu. Betard Sparta zajęła czwarte miejsce w rundzie zasadniczej i tym samym pierwsze starcie rozegrane zostanie na Stadionie Olimpijskim. Mecz odbędzie się za tydzień - 16 września, prawdopodobnie o godzinie 16:30. Rewanż odbędzie się zatem 23 września na SGP Arenie Częstochowa. Także i tym razem prawdopodobnie mecz rozpocznie się o godzinie 16:30, bowiem na godzinę 19 planowane są mecze finałowe w PGE Ekstralidze.

W rundzie zasadniczej w dwumeczu lepsi byli częstochowianie. W Częstochowie padł rezultat 49:41 na korzyść biało-zielonych, a w rewanżu wygrali z kolei zawodnicy prowadzeni przez Rafała Dobruckiego 48:42, zatem w dwumeczu było 89:91 na korzyść Lwów. Teraz pozostaje czekać na dwa, ostatnie i najważniejsze mecze oraz wierzyć, że do pełni zdrowia wróci do tego czasu Fredrik Lindgren.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, foto: Kornel Orłowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px