Banner Top

Znamy datę meczu Rakowa z Lechią. Pierwsze informacje ws. biletów

10 kwietnia o godzinie 18.00, podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się w półfinale Totolotek Puchar Polski z aktualnym liderem LOTTO Ekstraklasa - Lechia Gdańsk.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tego meczu informujemy o sprzedaży biletów.

  • Sprzedaż biletów na mecz dla posiadaczy karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019 rozpocznie się w środę, 20 marca. Bilety będą kosztować 29 złotych,
  • Tego samego dnia rozpocznie się sprzedaż karnetów uszczuplonych o rozegrane dotychczas mecze na stadionie przy ul. Limanowskiego 83 w ramach rundy wiosennej rozgrywek Fortuna 1 Ligi . Ich cena wynosić będzie 75 złotych (ulgowy 45 złotych). Zakup takiego karnetu upoważni do nabycia biletu na mecz z Lechią w przedsprzedaży,
  • - sprzedaż biletów i karnetów odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00 w kasach stadionu przy ul. Limanowskiego 83 , od 10.00 do 22.00 w sklepiku klubowym w Galerii Jurajskiej, a także online.

P terminie otwartej sprzedaży biletów na mecz Raków vs. Lechia poinformujemy w późniejszym terminie. Cena wejściówek w wolnej sprzedaży wynosić będzie 39 złotych, podobnie jak w przypadku meczu ćwierćfinałowego Totolotek Pucharu Polski, także na spotkanie półfinałowe Klub nie będzie uruchamiał sektora rodzinnego oraz nie będzie prowadził sprzedaży biletów rodzinnych.

cz.info.pl, informacja: Raków Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px