Banner Top

Znamy decyzję dotyczącą przyszłości Marka Papszuna w Rakowie!

Niezależnie od wyniku z jakim skończy sezon Raków Częstochowa - w sztabie szkoleniowym czerwono-niebieskich nie dojdzie do zbyt wielu zmian. Najważniejszą informacją dla fanów jest z pewnością temat przyszłości Marka Papszuna.

Trener ma zostać.

Dla Rakowa Częstochowa ten sezon jest wyborny. Częstochowska ekipa prowadzi w Fortuna 1. Lidze z dorobkiem 54 punktów, co daje jej już 11 oczek zaliczki nad ŁKS-em Łódź i 14 punktów przewagi nad Sandencją Nowy Sącz. Dodatkowo w czwartek staną oni przed szansą wywalczenia awansu do półfinału Totolotek Pucharu Polski. Nic więc dziwnego, że osoby związane z Rakowem mogą mieć nadmiar ofert i mowa tutaj nie tylko o piłkarzach, ale i o trenerze oraz pozostałych członkach sztabu.

Jak informuje serwis Onet Sport, który powołuje się na wywiad Macieja Grygierczyka z Michałem Świerczewskim dla "Sportu" dowiadujemy się, że Marek Papszun nadal będzie pracował w klubie z Limanowskiego. - Oczywiście za każde za każde zapytanie grzecznie podziękujemy i poinformujemy, że nie jesteśmy zainteresowani - mówi Świerczewski.

Świerczewski podkreślił również, że stawka za Papszuna jest bardzo wysoka. - Ostatnio było 35 mln złotych. Ta kwota jednak z każdym kolejnym meczem rośnie - podsumował.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski 

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px