Banner Top

Anna Wyszkoni Akustycznie

Ania Wyszkoni  to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat. Najnowsza płyta na dorobku wokalistki to "Jestem ty nowa" (2017). Pochodzący z jej utwór : Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i telewizji Polsat.

Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". Album uzyskał status złotej płyty. Wokalistka ma również na swoim dorobku albumy "Pani Pani"(2009) i "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to, kochany", "Biegnij przed siebie", "W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony Superjedynką za Przebój Roku 2011 "Wiem, że jesteś tam".

Jesienią ukaże się platynowa edycja albumy "Jestem tu nowa" z dodatkową płytą "Anna Wyszkoni Akustycznie - live 2018". Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

sobota 24 listopada godzina 19.00
Akademickie Centrum Kultury Klub „Politechnik”, Aleja Armii Krajowej 23/25, Częstochowa
Bilety w cenie 90-120 zł do kupienia w Klubie „Politechnik” oraz www.kupbilecik.pl

cz.info.pl; źródło: ACK

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px