Banner Top

Closterkeller na Mecie

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą.

Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.

Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN” miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE” Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.

Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat. „Kolorowa Magdalena” nominowano w kategorii przebój roku.AFTER PARTY!
Po koncercie ogniste after party w klimacie gothic rock / gothic / synth / dark electro! Za konsolą dobrze Wam znany duet Ironia Dark Project: Alex Hunter & Pantokrator!

Podczas imprezy będziecie mogli usłyszeć wszystko to co najlepsze z szeroko pojętego nurtu Dark Independent, od klasycznych cold wave, gothic rock, przez synth pop, dark wave, dark electro aż po mocne elektroniczne brzmienia industrialne i EBM. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

piątek, 29 marca - godz. 20.00
Muzyczna Meta, ul. Jasnogórska 13, Częstochowa
Bilety: 35 zł – 45 zł

cz.info.pl; źródło: MM

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px