Banner Top

Jan-Rapowanie

28 września klub Muzyczna Meta zapraszamy na premierowy koncert Jan-Rapowanie, który zaprezentuje swój debiutancki album „Nocna Zmjana”.

Jan - Rapowanie rocznik ‘98. Nowa szkoła krakowskiego luzu, która wywołała spore zamieszanie w rapowym i nie tylko środowisku muzycznym. O Janka zabiegały różne wytwórnie, propsy nadlatywały z wielu stron, ale ostatecznie zdecydował się na SB Maffiję. Jako kolejny z uczestników SB Startera zaczął prezentować swoje kawałki na kanale SB robiąc wszystkim duże nadzieje na przyszłość i coraz częściej wymieniany jest jako „next best”.

W 2016 roku ukazał się „Notabene Mixtape”, który zwrócił uwagę na olbrzymi, naturalny potencjał, który siedzi w tym chłopaku. 9 numerów pełnych szczeniackiej nonszalancji i wyluzowanego flow, szybko znalazło wielu fanów.

W 2018 światło dzienne ujrzał album– NOCNA ZMjANA na bitach NOCNEGO.

Janek ma na koncie współpracę z Białasem, VNMem, Smolastym, Gedzem, Szpakiem, Kobikiem i wieloma innymi. W jednej z koncertowych relacji, czytamy: „Ten młody chłopak ma przed sobą świetlaną przyszłość w polskim rapie i jeżeli trafi na odpowiednich ludzi niedługo cała Polska o nim usłyszy”.

wtorek 28 września: Koncert Premierowy Jan - Rapowanie - godz. 20.00
Klub Muzyczna Meta, ul. Jasnogórska 13, Częstochowa
Bilety w cenie: 25/30/35 zł
www.goingapp.pl/evt/1801788/jan-rapowanie-w-czestochowie-koncert-premierowy

cz.info.pl; źródło: MM

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px