Banner Top

Kat & Roman Kostrzewski. Popiór

1 marca światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany nowy album KAT & Roman Kostrzewski zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbędzie się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Płyta „Popiór” będzie dostępna do kupienia tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl.

KAT & Roman Kostrzewski to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.

Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.

Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski.


support: Vane, In Silence

piątek, 26 kwietniaa - godz. 19.00
Scena TfP, Aleja Najswietszej Marii Panny 2
Bilety:
50 zł - przedsprzedaż w Eventim (eventim.pl mediamarkt itp).
60 zł - w dniu koncertu
Bilety kolekcjonerskie dostepne będą w sprzedaży na bramce w dniu koncertu. Będzie istniała możliwość wymiany e-biletów na druki kolekcjonerskie po koncertach (ograniczona pula).

cz.info.pl; źródło: TfP

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px