Banner Top

Martwa natura w fotografii. Konkurs

Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie ogłosiła konkurs artystyczny: 8. Międzynarodowy Salon Fotograficzny „Martwa natura w fotografii”.

„W sztuce, w której podobno powiedziano już wszystko, magia przedmiotów i zatopienie się w szczególe, poparte intelektualną wizją autora, wciąż potrafią zachwycać”.

Janusz Mielczarek

O Salonie:
Międzynarodowy Salon „Martwa natura w fotografii”, którego pierwsza edycja odbyła się w 2003 r., to projekt, który przybliżając znany w sztuce motyw martwej natury, jednocześnie stara się dociec, w którą stronę zmierza ten nurt współczesnej fotografii.

Pomysłodawcą i wieloletnim komisarzem Salonu jest artysta fotografik Janusz Mielczarek. Zacytowane słowa mogą być uznane za wprowadzenie do ósmej już edycji konkursu, czwarty raz pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP oraz Fotoklubu RP. Zapraszając fotografików – profesjonalistów i pasjonatów do zmierzenia się z tematem, w którym wciąż niewyczerpane pozostają możliwości kompozycyjne i interpretacyjne, organizatorzy oczekują zdjęć odzwierciedlających kreatywność i styl samych fotografów.

Szczegółowe warunki udziału określa regulamin, do pobrania ze strony Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie (link poniżej)

Nadsyłanie prac: do 10 paźdzernika 2018 r.
Wpisowe: 50,- PLN lub 12,- EUR
Koordynator konkursu: Joanna Matyja
Kontakt: (34) 324 55 81; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin i karta zgłoszenia TUTAJ

cz.info.pl; źródło: MGS Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px