Banner Top

Świnka Peppa i przyjaciele

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny.

Dzieci zgromadzone na widowni będą rozmawiać z Peppą i jej rodziną, stając się częścią przedstawienia. Wielka Niespodzianka!

Dziś dzień urodzin Świnki Peppy. Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą - Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz. Spektakl pełen śpiewu, tańca i niespodzianek będzie angażował młodą publiczność, tak aby wraz rodzinką Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć najważniejszą z nich "Wielką Niespodziankę".

Czas trwania spektaklu: 80 minut w tym 20 minutowa przerwa
Scenariusz i reżyseria - Gabriel Gietzky
Scenografia i kostiumy - Maria Kanigowska
Spektakl na licencji: Entertainment One
OBSADA:
Karolina Marcisz, Aleksandra Batko, Agnieszka Raj-Kubat, Kamil Mularz, Michał Karczewski, Szymon Gotowski
POSTACIE:
Narrator, Świnka Peppa, George, Tata Świnka, Mama Świnka, Pani Królik Pan Zebra

Dzieci do lat 2 wchodzą bez biletu.

niedziela 26 maja godzina 11.00, 14.30 oraz 17.30
Akademickie Centrum Kultury Klub „Politechnik”, Aleja Armii Krajowej 23/25, Częstochowa
Bilety do kupienia w redakcji Życia Częstochowy oraz na www.kupbilecik.pl

cz.info.pl; źródło: ACK

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px