Banner Top

Abonamenty postojowe kupujemy w e-sklepie

Obowiązujące w częstochowskiej Strefie Płatnego Parkowania abonamenty można teraz kupować poprzez specjalną platformę online. Trzeba tylko założyć sobie tam konto.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, uruchomienie sklepu online z abonamentami parkingowymi to wyjście naprzeciw wnioskom samych częstochowskich kierowców.

Aby skorzystać z tej formy zakupu abonamentów postojowych obowiązujących w częstochowskiej Strefie Płatnego Parkowania należy najpierw założyć konto na stronie e-sklepu. Potem możemy już w pełni korzystać z możliwości e-sklepu i kupić wybrany abonament. Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z regulaminem tej platformy TUTAJ.

Za pośrednictwem e-sklepu można kupić na wskazany numer rejestracyjny następujące abonamenty:
• abonament postojowy mieszkańca danego rejonu Strefy Płatnego Parkowania w Częstochowie (kwartalny) – 90 zł
• abonament postojowy mieszkańca Częstochowy (miesięczny) – 150 zł
• abonament postojowy osoby niepełnosprawnej (kwartalny) – 60 zł
• oraz abonamenty postojowe jednodniowe, tygodniowe i miesięczne dostępne dla wszystkich – odpowiednio za 21 zł, 100 zł, 400 zł

Miejski Zarząd Dróg informuje również, że nie jest już dostępna możliwość wykupienia abonamentów poprzez wysłanie stosownego wniosku na adres mejlowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grafika: widok strony głównej e-sklepu

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px