Banner Top

Bezpieczny skatepark

W poniedziałek 3 sierpnia teren skateparku przy ulicy Fertnera odwiedzi funkcjonariusz policji. Będzie edukował korzystającą z tego miejsca młodzież na temat zasad bezpieczeństwa. Przeprowadzi też konkurs z nagrodami.

Poniedziałkowe wydarzenie to efekt prowadzonej przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „Bezpieczny sk8park”.

W czasie spotkania policjant oraz przedstawiciel Urzędu Miasta rozdadzą młodzieży ulotki informacyjne oraz wskażą, na co zwracać uwagę podczas korzystania ze skateparku.

UWAGA1
Ze względów bezpieczeństwa, zaplanowane na 3 sierpnia spotkanie funkcjonariusza Policji z młodzieżą na terenie skateparku przy ulicy Fertnera zostało odwołane. Akcja mająca na celu kształtowanie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z tego typu miejsc przeniosła się do sieci.

W ramach, prowadzonej przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „Bezpieczny sk8park” powstał film, który dostępny jest TUTAJ.

W załącznikach poniżej ulotka informacyjna.

Pliki do pobrania:
ULOTKA: strona 1
ULOTKA: strona 2

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px