Banner Top

Career Boost, czyli o szukaniu pracy w okresie pandemii

Osoby poszukujące pracy będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online, na które w czerwcu zaprasza Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium. Rekrutacja osób zainteresowanych potrwa do 31 maja.

Projekt „Career Boost” ma w swoim założeniu pomóc tym, którzy stracili zatrudnienie przez sytuację wywołaną pandemią bądź zmuszeni są zmienić pracę, a także studentom i osobom szukającym swojej pierwszej pracy w trudnych czasach pandemii. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści i trenerzy – opowiedzą m.in. jak stworzyć odpowiednie CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy co należy wiedzieć o prawie pracy z perspektywy pracownika.

Organizatorzy oferują dwa terminy webinarium do wyboru (2 razy po 4 godziny) – 7 i 8 czerwca oraz 9 i 10 czerwca. Webinaria odbędą się w godzinach 9.00 – 13.00, w języku polskim.

Z kolei 15 czerwca odbędą się symulowane rozmowy rekrutacyjne, których uczestniczki i uczestnicy będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności oraz sprawdzić swoje CV pod okiem ekspertów.

Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z trzech bezpłatnych, indywidualnych spotkań z mentorem.

Rekrutacja do projektu potrwa do 31 maja. Do przesyłania zgłoszeń służy formularz online pod adresem TUTAJ.

Szczegółowe pytania można kierować do organizatorów telefonicznie pod nr 509 206 033 lub mejlowo, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt organizuje Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium wraz z firmą UBS.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px