Banner Top

Darmowe dostawy leków dla seniorów

Z inicjatywy firmy Deligoo Częstochowa, która na co dzień zajmuje się dowozem jedzenia z częstochowskich restauracji, stowarzyszeń: Częstokocham, Aktywna Częstochowa oraz Młodzieżową Radą Miasta został zainicjowany społeczny projekt pomocy dla seniorów, aby mogli pozozostać w swoich domach, nawet wtedy kiedy muszą zrealizować receptę lub kupić potrzebne leki.

Organizacja jest prosta, codziennie, od 17 do 31 marca, od godz. 10.00 do 15.00 czynna jest infolina na którą najstarsze mieszkanki i mieszkańcy mogą zadzwonić, podać swój adres i zgłosić swoje potrzeby. Dane zostaną zapisane, a następnie od godz. 15.00 do 17.00 kurierzy podjadą po recepty, kupią leki w aptece i dostarczą potrzebne produkty pod dom. Oczywiście bezpłatnie.

Numer telefonu: (czynny od wtorku 17 marca br.) 732 768 184

Firma Deligoo wyznaczyła kurierów do tego zadania, które będzie realizowane z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz bezpieczeństwa. - Naszym celem jest również zminimalizowanie kolejek do apteki, ponieważ wszystkie recepty i zakupy będziemy realizować jeden raz dziennie – mówią organizatorzy tej społecznej akcji.cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px