Banner Top

Festiwal Jednego Filmu w ramach Kampanii na Rzecz Pogodnego Dzieciństwa

8 lutego 2023 o godz. 11.00 w DKF Rumcajs Akademickie Centrum Kultury w Częstochowie, al. Armii Krajowej 23/25 Kampania na Rzecz Pogodnego Dzieciństwa będzie gościć Mariusza Wilczyńskiego z filmem „Zabij to i wyjedź z tego miasta”.

Z myślą o wszystkich dzieciach mamy zaszczyt zaprosić do szczególnego projektu – Festiwal Jednego Filmu. Liczymy na Wasze uczestnictwo, współudział, wsparcie, czy też pomoc w projekcie edukującym dorosłych by ograniczyć przemoc wobec dzieci.

Kampania na Rzecz Pogodnego Dzieciństwa to spektakularne, ogólnopolskie wydarzenia cykliczne wpisujące się w ideę zjednoczenia biznesu i twórców wszelakich na rzecz edukacji dzieci i młodzieży, a przede wszystkim ograniczenia przemocy wobec najmłodszych.

Ta edycja festiwalu będzie w innej konwencji niż w ubiegłym roku, skierowana przede wszystkim do i dla młodzieży. Większość dorosłych nie uświadamia sobie z jakimi problemami mierzą się dzieci i młodzież. Apelujemy do wszystkich środowisk o wsparcie. Nadal będziemy sądowali wersję festiwalu dla dorosłych, tak jak w ubiegłym roku, ale tylko nieliczni czują się odpowiedzialni i skłonni do przestrzegania praw człowieka również wobec dzieci.

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa KnPD

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px