Banner Top

Kreatywne warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne święta, pełne radości i wzruszeń. Do tradycyjnych życzeń dla dziadków warto dołączyć upominki od serca. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej cieszą te, wykonane własnoręcznie.

Okazją do ich przygotowania będzie kreatywne spotkanie dla dzieci 21 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Aż cztery własnoręcznie wykonane prezenty dla babć i dziadków będą mogły przygotować dzieci w trakcie spotkania w Centrum Handlowym Auchan Poczesna, które odbędzie się 21 stycznia. Jeden z nich to kreatywna ramka na zdjęcie. Wykonana własnoręcznie wraz z dołączoną fotografią pociechy stanie się wyjątkowym prezentem na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Ciekawym pomysłem jest też ozdobiony przez dzieci kubek na herbatę, kawę lub inny pożywny napój. W ruch pójdą specjalne farby i dekoracje, by naczynie długo cieszyło oczy dziadków. Wnukowie i wnuczki mogą pokazać, jak bardzo kochają babcie i dziadków, przygotowując laurki 3d. Kolejnym oryginalnym upominkiem będzie również prezent wykonany własnoręcznie z drewnianej łyżki, ozdobiony włóczką na wzór postaci babci i dziadka.

Prezenty będą przygotowywane w miłej atmosferze pod okiem profesjonalnych animatorek. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a organizator zapewnia potrzebne materiały. Spotkanie odbędzie się 21 stycznia w godzinach 11-17.

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa CH Auchan

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px