Banner Top

Monografia na 800-lecie Częstochowy

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie wydała pamiątkowy album z okazji zeszłorocznego jubileuszu 800 lat pisanych dziejów miasta i regionu. Publikacja – opracowana także przy wsparciu Urzędu Miasta – jest do nabycia w biurze RIPH, również wysyłkowo.

Monografia zatytułowana „Od przeszłości do teraźniejszości – Historia Miasta Częstochowy” została opracowana przez dr Adama Norberta Jarugę na podstawie archiwaliów opisujących historię miasta i regionu w ciągu wieków – od 1220 do 2020 roku.

Egzemplarze pamiątkowego albumu czekają na wszystkich zainteresowanych w Biurze RIPH w Częstochowie, w tzw. Kamienicy Kupieckiej, przy al. Najświętszej Maryi Panny 24, lok. 5. Istnieje również możliwość wysyłki na wskazany adres, a także – przy zakupie większej liczby egzemplarzy – uzyskania rabatów. Szczegóły na stronie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej TUTAJ.

Wydawnictwo zostało opracowane przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Urzędu Miasta Częstochowy, Starostwa Powiatowego w Częstochowie, gmin Poczesna, Mstów, Olsztyn, a także szerokiego grona przedsiębiorców.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px