Banner Top

Najcenniejsze skarby ziemi – Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości

W najbliższy weekend w Hali Sportowej Częstochowa zostanie zorganizowana Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości. Wydarzenie przyciąga koneserów pięknych kamieni nie tylko z terenu Częstochowy, ale całego regionu.

Drogocenne kamienie i minerały oprawione w pierścionki, kolczyki, bransolety i sznury korali będzie można podziwiać i kupić podczas najbliższej Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości, która odbędzie się 26–27 listopada w HSC przy ul. Żużlowej 4, od godz. 10:00 do 18:00.

Będzie to okazja, by kupić elegancki i wartościowy świąteczny prezent oraz zdobyć wiedzę na temat minerałów i szlachetnych darów natury wydobytych z wnętrza ziemi.

– Giełda przyciąga zarówno znawców i miłośników minerałów, jak i entuzjastów ceniących urok wyjątkowej biżuterii. To okazja, by spotkać kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów z kraju czy zagranicy, z którymi można porozmawiać i zgłębić wiedzę na temat ich kolekcji, a także zobaczyć okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne. Wystawcy zaprezentują też skamieniałości, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne, rękodzieło artystyczne, oryginalne wyroby jubilerskie i unikatowe ozdoby – mówią organizatorzy wydarzenia.

Bilety na giełdę kosztują 10 i 15 zł. Dzieci do 5. roku życia wchodzą bezpłatnie. Organizatorem giełdy jest GeoExpo – Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości.

Więcej informacji na temat giełdy można znaleźć TUTAJ.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px