Banner Top

Teatr w internecie

Teatr im. Adama Mickiewicza zaprasza na internetową transmisję spektaklu „Wesołe miasteczko - Agnieszka Osiecka - piosenki ostatnie” w reżyserii André Hübnera-Ochodlo. Przedstawienie można będzie obejrzeć już w dzisiejszy czwartek.
 
Częstochowski teatr pozostaje nadal zamknięty, jednak chcąc pozostać w stałym kontakcie z widzami, cyklicznie publikuje nagrania na Facebooku oraz YouTube (pod nazwą #Mickiewicz#wsieci. ).
 
Dziś, 21 maja o godz. 18.00 w ramach Dnia Teatru Publicznego rozpocznie się transmisja online spektaklu „Wesołe miasteczko - Agnieszka Osiecka - piosenki ostatnie” w reżyserii André Hübnera-Ochodlo.

Przedstawienie będzie dostępne do 22 maja (godz. 18.00) na kanale YouTube Teatru im. A. Mickiewicza. Link do spektaklu TUTAJ

Koordynatorem Dnia Teatru Publicznego jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
 
W sieci można zobaczyć już nagrania: Teresy Dzielskiej czytającej Królową Śniegu, lekcję dykcji prowadzoną przez Agnieszkę Łopacką, piosenkę śpiewaną przez Iwonę Chołuj, wiersz „Pchła Szachrajka” w wykonaniu Michała Kuli, czy fragmenty „Łysej Śpiewaczki” nagrane przez aktorów w warunkach domowych.
 
Aktualnie  teatr rozpoczął dwa cykle: Teatralne Q&A, w którym aktorzy częstochowskiej sceny odpowiadają na pytania widzów oraz „Spacer Teatralny”, gdzie przewodniczką po dawnych scenach częstochowskich jest  dr Agnieszka Pobratyn z UJD.
 
Link do teatralnego kanału YT Teatr im. Adama Mickiewicza www.youtube.com/channel/UCW

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px