Banner Top

Wdrażanie i funkcjonowanie Pracowniczych Planów Kapitałowych - konferencja

We wtorek, 29 września, o godz. 11.00 w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja dotycząca wdrażania i funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Aby wziąć udział, trzeba się wcześniej zarejestrować online.

Celem cyklu wojewódzkich konferencji pod nazwą „PPK Blisko Ciebie” jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Spotkania są przeznaczone w szczególności dla przedstawicieli firm – właścicieli, kadry zarządzającej, pracowników działów finansowych i HR – a także mediów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Na spotkaniu zaprezentowane będą najważniejsze założenia Ustawy o PPK, zasady wdrożenia programu; omówione zostaną także dotychczasowe doświadczenia pracodawców. Przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z regionalnymi ekspertami PPK oraz sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są TUTAJ.

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa konferencja będzie prowadzona z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa.

Przed rejestracją organizatorzy proszą o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych pod linkiem TUTAJ.

Konferencja organizowana jest przez Polski Fundusz Rozwoju oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą Śląskim.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px