Banner Top

Wybieramy „Złotą Piątkę” filmów w OKF

Ośrodek Kultury Filmowej „Iluzja” zaprasza do udziału w plebiscycie na pięć najlepszych filmów pokazywanych w OKF w zeszłym roku. Głosować można do 31 stycznia.

OKF „Iluzja” organizuje plebiscyt na najlepsze filmy roku od lat 90. – zawsze w styczniu. To już 29. edycja „Złotej Piątki”. Aby wziąć udział w plebiscycie, należy zagłosować poprzez stronę okf.czest.pl lub bezpośrednio na TUTAJ.

Wybierać można spośród 151 tytułów. Ich lista dostępna jest na stronie internetowej OKF. Swoje typy można zgłaszać do 31 stycznia. W głosowaniu biorą udział wyłącznie filmy premierowe prezentowane w OKF „Iluzja” w 2021 roku – z wyjątkiem krótkiego metrażu, filmów archiwalnych, retransmisji oper i koncertów, cyklu „Wielka sztuka na ekranie” oraz filmów wyświetlanych w ramach programu „Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej”.

Uczestniczki i uczestnicy, którzy podadzą swoje dane kontaktowe – telefon bądź adres mailowy – wezmą także udział w losowaniu nagród – karnetów wstępu na „Złotą Piątkę”, filmów DVD czy wydawnictw artystycznych.

Wybrane przez publiczność pięć najlepszych filmów roku będzie można zobaczyć w lutym br.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px