Banner Top

43 Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Haliny Poświatowskiej

W najbliższą sobotę poznamy laureatów 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Haliny Poświatowskiej. Finałowi towarzyszą dodatkowe wydarzenia, w tym dwa koncerty.

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na finał 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Haliny Poświatowskiej i wydarzenia towarzyszące - 3-5 listopada 2022 r.

 

3 listopada 2022 o godz. 17.00 zapraszamy do siedziby ROK-u na uroczyste ogłoszenie wyników i koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Śpiewanej (wstęp wolny).

4 listopada 2022 o godz. 17.00 również w siedzibie ROK-u odbędzie się koncert „Osiecka po męsku” w wykonaniu Marcina Januszkiewicza przy akompaniamencie Jacka Kity (obowiązują wejściówki).

5 listopada 2022 o godz. 17.00 w sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej im. B. Hubermana, odbędzie się uroczystość wręczenia nagród laureatom 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Haliny Poświatowskiej oraz koncert „Jestem Julią/Poświatowska” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej i solistek Agaty Widery-Burdy, Iwony Chołuj i Marty Honzatko, które wykonają utwory Haliny Poświatowskiej. Autorem muzyki jest Włodzimierz Krawczyński, a aranżacji Tomasz Chmiel (wstęp wyłącznie z zaproszeniami).

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px