Banner Top

Iron Oxide showroom 2

W najbliższą niedzielę (28.02.2021) w godzinach od 14:00 – 18:00 w Galerii IRON OXIDE odbędzie się dzień otwarty nowej wystawy. „Iron Oxide Showroom 2" jest kontynuacją zamysłu by co jakiś czas prezentować Państwu aktualną ofertę galerii.

Motywem przewodnim tej ekspozycji jest kontrast pomiędzy bielą a czernią. Będziemy mieli okazję pokazać nowości pochodzące z pracowni naszych artystów takich jak: Sętowski / Gawron, Tomasz Górnicki, Magda Kanawka, Irmina Sętowska. To wyjątkowa okazja do obcowania ze sztuką na żywo ponieważ nie mamy pewności czy kultura znów nie "zostanie zamknięta".

Całość wydarzenia oczywiście zostanie przeprowadzona w reżimie sanitarnym.

IRON OXIDE to prywatna i komercyjna galeria sztuki współczesnej założona przez Jana Sętowskiego i Łukasza Gawrona w Częstochowie. Zajmują się sprzedażą pojedynczych dzieł sztuki jak i kompleksowym budowaniem kolekcji prywatnych oraz firmowych.

Działają w oparciu o model „by appointment only”, czyli możliwe jest odwiedzenie galerii tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty. Wyjątkiem są otwarte dla wszystkich wernisaże o których informują w mediach społecznościowych.

Więcej TUTAJ.

Galeria IRON OXIDE
Ul. Komornicka 127, Częstochowa
Wstęp free

cz.info.pl; źródło: Galeria IRON OXIDE

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px