Banner Top

Moment Street Photo - ogłoszenie wyników

W sobotę 14 listopada br. o godz. 16.00 odbędzie się finał konkursu Fujifilm Moment Street Photo Awards 2020. Ogłoszenie wyników nastąpi w formie transmisji na żywo na YouTube i Facebooku.

Z powodu kolejnych obostrzeń, tym razem nie w formie tradycyjnej, a zdalnej odbędzie się ogłoszenie zwycięzców konkursu fotograficznego Fujifilm Moment Street Photo Awards 2020. Właściwa prezentacja wystawy pokonkursowej nastąpi gdy Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” znów będzie otwarty.

Link do transmisji na YouTube: https://youtu.be/3tl8kEuuMhQ
Link do fanpage Momentu na Facebooku: www.facebook.com/momentstreetphotoawards

Międzynarodowy konkurs Fujifilm Moment Street Photo Awards ma na celu promocję i wspieranie fotografów działających w gatunku fotografii ulicznej i adresowany jest do wszystkich fotografujących – profesjonalnie lub amatorsko na całym świecie. Sponsorem tytularnym konkursu została firma Fujifilm – jedna z najbardziej cenionych marek cyfrowych aparatów fotograficznych na świecie. Główną nagrodą w konkursie jest zaawansowany aparat fotograficzny Fujifilm X-pro3 wraz z obiektywem Fujinon XF 23 mm f/2.0 R WR. Druga i trzecia nagroda, ufundowane przez Miasto Częstochowa, to kolejno – 4 000 i 3 000 zł.

W skład jury oceniającego zdjęcia weszli: Witold Krassowski, Arkadiusz Gola, Tymon Markowski, Maciej Jeziorek, Elena Alexandra oraz Szymon Roziewicz. Zdjęć na konkurs została przesłana rekordowa liczba, bo aż 2750. O wejście do finału postanowiło powalczyć 582 autorów z całego świata. 26 października 2020 roku jury do finału wybrało 91 zdjęć 75 autorów. W sobotę poznamy laureatów i zobaczymy finałowe zdjęcia.

Partnerami konkursu zostali Street Photo Poland oraz instagramowy From Streets With Love – platformy promujące ideę fotografii ulicznej w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Organizatorami konkursu są Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” oraz Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy.

Szczegóły dotyczące konkursu można poznać TUTAJ.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px