Banner Top

Scena lokalna. Koncert- Pinderak, Srokosz, Olczyk, Ostalski

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater zaprasza 2 kwietnia o godzinie 18:00 na koncert z cyklu „Scena Lokalna”, na której tym razem wystąpią dla Państwa muzycy: Amelia Pinderak, Krzysztof Srokosz, Julia Olczyk i Michał Ostalski.

Amelia Pinderak - wokalistka oraz pianistka. Absolwentka ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie w klasie fortepianu Marii Magdaleny -Kaczor. Pasję oraz talent do śpiewu odziedziczyła po zdolnej mamie. Śpiewa jazz i muzykę rozrywkową.

Krzysztof Srokosz - saksofonista, długoletni uczeń ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie, absolwent Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w klasie saksofonu Jarosława Wachowiaka, obecnie student Akademii Muzycznej w Katowicach.

Julia Olczyk - skrzypaczka, absolwentka ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie w klasie skrzypiec Grażyny Ciesielskiej, aktualnie studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Michał Ostalski - pianista klasyczny j jazzowy, absolwent ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie fortepianu prof. Waldemara Wojtala i ad. Sławomira Wilka. Obecnie nauczyciel i akompaniator Państwowej Szkoły Muzycznej w Wieluniu i Zespołu Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie. Muzyk współpracuje także z Filharmonią Częstochowską oraz Teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązuje limit 55 miejsc na sali, bezpalatne wejściówki do odebrania w sekretariacie Ośrodka.

cz.info.pl; źródło: OPK

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px