Banner Top

Spotkanie autorskie z Celiną Walasik

Celina Walasik napisała książkę „Odkrywam siebie na nowo”. Autorka spotka się z publicznością w Ośrodku Promocji Kultury 24 marca 2023 o godzinie 18:00. Rozmowę poprowadzi Paulina Boś.

Odkrywam siebie na nowo
Siedziałam w kawiarni, tuż przy oknie. Miałam doskonały widok na główny rynek miasteczka. Uśmiechałam się, a w głębi siebie czułam spokój. Wiedziałam, że to tylko chwilowe, cieszyłam się więc tym stanem, dopóki mogłam. Po drugiej stronie stolika siedział Szymon, przystojny szatyn. Patrzył na mnie radośnie i opowiadał o swojej kolejnej podróży. Słuchałam go z ożywieniem i troszkę zazdrościłam mu tych wojaży po świecie. Nie raz chciał mnie zabrać ze sobą na jedną z wypraw, ale zawsze odmawiałam.

Wymówek miałam wiele – a to egzaminy końcowe na studiach, a to praca, a teraz przygotowania do wesela. Zawsze coś. I tak siedziałam w tym małym miasteczku, mierząc się każdego dnia z wątpliwościami, decyzjami i problemami. Nie było łatwo. A ostatnio szczególnie nie było mi do śmiechu, bo miałam wrażenie, że moje życie komplikuje się coraz bardziej.

Celina Walasik

Celina Walasik pochodzi z Częstochowy, pisze powieści od ósmego roku życia. Od 5 lat jej pasją jest rozwój osobisty i duchowy. Zadebiutowała w 2022 roku książką „Odkrywam siebie na nowo”, w której dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokazuje to, jak odnaleźć w sobie siłę i nieograniczone możliwości. Sama o sobie pisze: poznaję tajniki działania umysłu, odkrywam przekonania, jakimi kieruję się w podejmowaniu decyzji, szukam sposobów na poprawienie jakości życia, na wprowadzenie radości i lekkości w każdy kolejny dzień; uczę się bycia szczęśliwą kobietą.

piątek 24 marca 2023 godzina 18:00
Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”, ul. Dąbrowskiego 1, Częstochowa
Wstęp na wydarzenie jest wolny.

cz.info.pl; źródło: OPK „Gaude Mater”

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px