Cykl o zdrowiu - NATURALNIE!

Na przekór otaczającej nas rzeczywistości, na cz.info.pl rusza pozytywny cykl artykułów o naturalnym podejściu do zdrowia: naszego ciała i ducha. W projekcie nie zabraknie naukowych rozważań o zielarstwie, aromaterapii, starodawnych - jak i tych całkiem nowych - metod stosowania ziołolecznictwa. O czym dowiemy się w najbliższym czasie?

Już w przyszłym tygodniu możemy się spodziewać pierwszego artykułu w serii NATURALNIE!. Temat będzie dotyczył stosowania olejków eterycznych i ziół w infekcjach wirusowych.

Materiały będą pojawiać się co 2 tygodnie, a pisać je będzie dla Was częstochowska fitoterapeutką z zielarskiej Pracowni Nimrodel - Agata Zaskórska. Obecnie Agata prowadzi cykliczne szkolenia i warsztaty z dziedziny zielarstwa, połączone z wiedzą z dziedziny psychosomatyki przy Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Podczas szkoleń uczy chemii roślin w praktyce, jak zbierać i przetwarzać rośliny tak, by miały odpowiednie działanie terapeutyczne. Prowadzi również konsultacje indywidualne. Więcej na www.pracownianimrodel.pl

- Czy zioła i olejki eteryczne mogą pomóc nam w zaprowadzeniu harmonii w życiu i ustrzec nas przed wirusami? Tego dowiemy się już za tydzień - zapraszam serdecznie! Agata Zaskórska.

cz.info.pl