Banner Top

"Trzy świnki" na prezent pod choinki

Już nikogo nie dziwi, że świąteczna gorączka opanowuje wszystkie hipermarkety i witryny sklepowe już po 1 listopada. Wielu z nas prezenty gwiazdkowe kupuje na długo przed 24 grudnia. Ale są i tacy, którzy zakup gwiazdkowych prezentów odkładają na ostatnią chwilę. Cz.info postara pomóc się swoim czytelnikom w podjęciu tej trudnej decyzji.

Na początek proponujemy płytę CD z piosenkami ze spektaklu "Trzy świnki".

Do tańca i do wspólnego śpiewania! Autorem piosenek jest Robert Dorosławski. Płytę można nabyć w kasie teatru, w cenie 15 zł.

„Trzy świnki” Roberta Dorosławskiego to bajka muzyczna będąca swobodnym przekształceniem znanej i bardzo lubianej opowieści, pochodzącej ze zbioru baśni braci Grimm.

Tytułowe Świnki zachorowały na ... nudę. Nie chcą się bawić z innymi zwierzętami, nie zamierzają także budować domu, ani porządkować podwórka, choć zima tuż, tuż…. Pozostałe zwierzęta wpadają na pewien pomysł. Świnki trzeba przestraszyć ! Obmyślają chytry plan. Owca przebiera się za wilka, a Krowa za smoka. Czy plan się powiedzie? Czy Świnki pokonają lenistwo i przestaną się wreszcie nudzić?

KB, cz.info.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px