Banner Top

Włókniarz poznał rywala w fazie play-off!

Po trzynastu kolejkach znaliśmy wszystkich półfinalistów Drużynowych Mistrzostw Polski, lecz dopiero czternasta runda zmagań przyniosła nam ostateczne rozstrzygnięcia i rozkład jazdy w play-offach.

Runda zasadnicza pada łupem Fogo Unii Leszno, która rywalizowała w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi we Wrocławiu z tamtejszą Betard Spartą o korzystniejszą lokatę po czternastej rundzie.

  • Kategoria: cz.Sport

Krajobraz po meczu w Gorzowie. Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej

Wybierając się na mecz ostatniej kolejki rundy zasadniczej PGE Ekstraligi pomiędzy truly.work Stalą Gorzów i forBet Włókniarzem Częstochowa mogło wydawać się, że wywalczenie punktów przez gości będzie niezwykle trudne, wszak gospodarze jechali o uniknięcie baraży.

Okazało się, że Lwy wywalczyły remis, dodatkowo bez Fredrika Lindgrena.

  • Kategoria: cz.Sport

Tomasz Pokorski: Chcę osiągnąć z tymi chłopakami jeszcze więcej (wywiad)

Kilkanaście dni temu dobiegły końca Mistrzostwa Świata w speedrowerze. Były one bardzo udane nie tylko dla reprezentantów Polski, ale również przedstawicieli Lwów Avia Częstochowa. Podczas briefingu prasowego klubu udało nam się porozmawiać z Tomaszem Pokorskim, szkoleniowcem biało-zielonych.

Także i na szyi naszego rozmówcy zawisło kilka medali.

  • Kategoria: cz.Sport

Bez Lindgrena na remis w Gorzowie!

Ostatni mecz rundy zasadniczej w wykonaniu żużlowców forBET Włókniarza Częstochowa za nami. Osłabiony brakiem Fredrika Lindgrena zespół Marka Cieślaka zdołał zrobić świetny wynik i w Gorzowie nie przegrywa.

Ostatecznie padł remis.

  • Kategoria: cz.Sport

W sobotę speedrowerowy maraton w Bargłach

Parafialny Klub Sportowy Victoria Poczesna zaprasza na weekendowe zmagania speedrowerzystów w Gminie Bargły. Na torze, gdzie jeszcze kilkanaście dni temu rozgrywano Mistrzostwa Świata, tym razem zawitają zmagania okręgowe.

Ścigania nie będzie brakowało.

  • Kategoria: cz.Sport

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px