Banner Top

cz.Sport

Bartek Mirecki Mistrzem Polski!

Częstochowski kierowca wyścigowy – Bartłomiej Mirecki – po raz kolejny wywalczył tytuł Mistrza Polski w wyścigach samochodowych. Wystarczającą ilość punktów, aby stanąć na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji sezonu zdobył już dwa wyścigi przed końcem.

W miniony weekend na Łotwie, gdzie rozgrywana była jedna z rund Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Bartłomiej Mirecki wystartował za kierownicą Renault Clio CUP.

  • Kategoria: cz.Sport

We wtorek i w środę młodzieżowe ściganie na SGP Arenie

Już w najbliższy wtorek i środę (20-21 sierpnia) kolejne emocje na SGP Arenie Częstochowa! W tych dniach na obiekcie przy ulicy Olsztyńskiej odbędą się bowiem kolejne rundy półfinałowe Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Początek zawodów zarówno we wtorek, jak i w środę zaplanowano punktualnie na godzinę 17:00.

  • Kategoria: cz.Sport

Alicja Hamara: Wiem nad czym muszę popracować

Alicja Hamara była jedną z reprezentantek Polski, która wzięła udział w zakończonych przed tygodniem Mistrzostwach Świata w speedrowerze. Zawodniczka Lwów Avia Częstochowa i PKS Victorii Poczesna jechała na ten czempionat z celem nabierania doświadczenia.

Mówi o tym w rozmowie z naszym serwisem.

  • Kategoria: cz.Sport

Zza bandy #3: Co powinien zrobić Włókniarz z Žagarem? (dyskusja)

Apetyty rosną w miarę jedzenia. Jeszcze kilka sezonów temu ligowego żużla w Częstochowie nie było, a teraz znów żużlowcy spod znaku Lwa mają szansę powalczyć o medal Drużynowych Mistrzostw Polski. By tak się stało, musi jechać cała drużyna, a przede wszystkim liderzy.

Jednym z nich jest Matej Žagar.

  • Kategoria: cz.Sport

Jakub Miśkowiak mistrzem Polski do lat 21!

Dwadzieścia jeden wyścigów obejrzeli kibice w Tarnowie-Mościcach w czwartkowe popołudnie, gdzie rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. O zwycięstwie decydował wyścig dodatkowy.

Faworytem imprezy wydawał się być duet Bartosz Smektała - Maksym Drabik.

  • Kategoria: cz.Sport

Piłkarski weekend (3): Nieudany początek sezonu Rakowa i Skry

Początek rundy jesiennej w wykonaniu dwóch częstochowskich drużyn piłkarskich na szczeblach centralnych nie należy do łatwych. W siedmiu rozegranych spotkaniach udało się bowiem zwyciężyć tylko raz. O ile w przypadku Rakowa styl gry nie idzie w parze z wynikami, to sytuacja w Skrze wydaje się o wiele poważniejsza...

  • Kategoria: cz.Sport

Marek Papszun w Turbokozaku. Zobacz jak poszło trenerowi Rakowa (wideo)

Bohaterem 190 odcinka - 9 sezonu cieszącego się sporym zainteresowaniem wśród kibiców piłkarskich programu Turbokozak był trener Marek Papszun. Był to trzeci w historii programu szkoleniowiec, który przyjął zaproszenie prowadzących - wcześniej uczynili to Dariusz Dźwigała i Robert Podoliński.

Jesteście jak poszło trenerowi? Sprawdźcie sami!

  • Kategoria: cz.Sport

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px