Banner Top

Bartłomiej Kowalski: Będę ten dzień pamiętał do końca życia

  • Published in cz.Sport

Bartłomiej Kowalski w tym sezonie w rozgrywkach ligowych ścigał się w najniższej klasie rozgrywkowej, gdzie reprezentował barwy Wilków Krosno. Dobra postawa w 2. LŻ oraz imprezach młodzieżowych zaowocowały powołaniem do kadry narodowej.

Jak sam przyznaje zawodnik - jest to dla niego spora niespodzianka.

Jestem z szoku i jeszcze to do mnie nie dotarło. Jest to dla mnie wielka informacja i zaszczyt, że zostałem wybrany do kadry Polski. Nigdy bym się nie spodziewał, nawet nie myślałem dużo na ten temat, ale teraz, gdy już się w niej znalazłem i zostałem doceniony przez trenera Dobruckiego, to na pewno teraz muszę sobie to wszystko poukładać, aby było jak najlepiej. Z trenerem mamy bardzo dobry kontakt, odkąd się tylko poznaliśmy, ale nigdy między nami nie był poruszany temat powołania do kadry. Byłem miło zaskoczony i na pewno będę ten dzień pamiętał do końca życia - przyznał w podcaście „Gość TPŻ”.

W rozmowie z korespondentami twojportalzuzlowy.pl Bartłomiej Kowalski opowiedział również m.in. o walce o miejsce w meczowej ósemce Eltrox Włókniarza, a także planach i nadziejach związanych z nadchodzącym sezonem. Podcast dostępny jest TUTAJ.

cz.info.pl, KC

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px