Banner Top

Dobre informacje dla kibiców Skry ws. najbliższej przyszłości Wojtyry

Sprowadzenie Kamila Wojtyry przez Skrę Częstochowa okazało się być strzałem w dziesiątkę. Pozyskany ze Znicza Kłobuck napastnik podpisał przy ul. Loretańskiej roczny kontrakt, ale świetna postawa na boisku zaowocowała zainteresowaniem jego osobą przez inne kluby.

Na celownik wpisały go sobie kluby z Ekstraklasy.

17 sierpnia ubiegłego roku Skra Częstochowa poinformowała, że ma nowego napastnika, a został nim Kamil Wojtyra. Piłkarz w swoim pierwszym wywiadzie w nowych barwach przedstawił swoje imponujące zdobycze bramkowe w barwach Znicza Kłobuck dla którego strzelił niespełna 150 bramek.

Przenosiny do 2. ligi były sporym wyzwaniem i przeskokiem dla piłkarza z 4. ligi, ale boisko pokazało, że także i tutaj Wojtyra jest skuteczny. Czternaście bramek w rundzie jesiennej sprawia, że piłkarz Skry prowadzi w klasyfikacji na króla strzelców mając trzy bramki przewagi nad duetem Marcin Urynowicz - Dawid Wolny.

Nic więc dziwnego, że zainteresowali się nim przedstawiciele innych klubów. Głośno było o możliwości przenosin napastnika do Górnika Zabrze, ale z informacji, jakie udało nam się uzyskać - przynajmniej do czerwca, a więc do końca sezonu Wojtyra zostanie w Skrze.

cz.info.p, KC

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px