Banner Top

Licytuj Łagutę z WOŚP!

  • Published in cz.Sport

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. CKM Włókniarz Częstochowa w dużym stopniu zaangażuje się w ratowanie życia wcześniakom oraz kobietom ciężarnym z cukrzycą.

W klubie poszli na całość i na licytację przeznaczyli… żużlowców! Tak, tak, to nie żarty każdy z was ma możliwość wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a przy okazji spełnić, być może jedno ze swoich marzeń. Tegoroczne aukcje są nietypowe, jedna z propozycji to godzinne spotkanie spędzone z Grigorijem Łagutą!

Zwycięzca aukcji sam zadecyduje jak spędzi czas z Griszą, pełna dowolność (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Możesz z Łagutą pójść na kręgle, kolację, pograć w squash, billard, pójść na basen czy spotkać się w warsztacie na stadionie i pogrzebać przy sprzęcie!

Oczywiście na licytację przeznaczonych zostanie także wiele klubowych gadżetów, m.in. plastrony, szaliki, poduszki, koszulki i smycze. Zachęcamy wszystkich do licytacji. Podczas tegorocznego finału CKM Włókniarz pojawi się na placu Biegańskiego, w pobliżu sceny ustawiony zostanie biało-zielony namiot.

Między godziną 17, a 18 na scenie pojawią się żużlowcy Lwów, Sławomir Drabik oraz Rafał Szombierski i młodzieżowcy, wspólnie będziemy licytować przeznaczone przedmioty i Grigorija Łagutę! Wszystkich kibiców Włókniarza zapraszamy w niedzielę na plac Biegańskiego, w godzinach od 16 do 19 w okolicach ustawionego klubowego namiotu. Będzie się działo! Jeśli chcesz mieć Griszę dla siebie musisz licytować i być z nami!

cz.info.pl: informacja przekazana: Jacek Tolewski - Rzecznik Prasowy, Biuro Prasowe CKM WĹ‚ókniarz S.A.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px