Banner Top

Lwy gościnne. Dwa Puchary Polski pojechały do Żołędowa

  • Published in cz.Sport

W niedzielne popołudnie na torze przy ul. Starzyńskiego 10a rozegrano trzy turnieje w ramach Drużynowego Pucharu Polski. Miejscowe Lwy Avia okazały się mocni gościnne, bowiem ich przeciwnicy zwyciężyli w dwóch z imprez, a gospodarzom pozostało odebrać, co im należne w kategorii otwartej.

Najwięcej ugrał Mustang Żołędowo.

Ekipa Arkadiusza Słysza wygrała w dwóch kategoriach - Juniorów, czyli zawodników do lat 19 oraz w ekipach mieszanych. Polegli dopiero w rywalizacji Open, gdzie atut własnego toru wykorzystali gospodarze z Marcinem Szymańskim na czele.

Wyniki Drużynowego Pucharu Polski Juniorów:
I. ULKS Mustang Żołędowo: 64
1. Kamil Wilbrandt (4,3,2,4,4) 17
2. Marcel Świątkowski (1,4,3,3,-) 11
3. Patrycja Klett (-,2,3,-,-) 5
4. Zuzanna Klett (2,3,3,-,3) 11
5. Radosław Morawiak (4,4,4,4,4) 20

II. MS Śląsk Świętochłowice: 63
1. Dariusz Stawowczyk (2,2,2,W,1) 7
2. Jakub Jajeśniak (3,4,4,3,4) 18
3. Patryk Bielaczek (4,4,4,4,4) 20
4. Igor Orłowski (3,4,4,4,3) 18
5. brak zawodnika

III. Lwy Avia Częstochowa: 56
1. Kamil Dembczyk (4,3,-,-,3) 10
2. Jakub Deska (2,2,1,3,3) 11
3. Marcel Gabor (2,4,4,2,4) 16
4. Braian Charbich (3,4,-,1,3) 11
5. Maksymilian Mączka (3,3,2) 8

IV. TSŻ Schoenberger Toruń: 51
1. Bartłomiej Sikorski (W,3,3,3,2) 11
2. Jakub Sawiński (4,W,4,3,3) 14
3. Filip Kowalski (1,3,2,2,2) 10
4. Kosma Syrkowski (4,2,4,4,-) 14
5. Fryderyka Wojciechowska (2) 2

V. PKS Wiraż Ostrów Wlkp.: 40
1. Mikołaj Zieleziński (3,1,2,2,2) 10
2. Paweł Szkudlarek (3,3,2,2,2) 12
3. Igor Domagała (3,1,2,3,1) 10
4. Igor Hoffman (2,2,1,1,2) 8
5. brak zawodnika

Wyniki Pucharu Polski Drużyn Mieszanych:
I. ULKS Mustang Żołędowo: 52
1. Arkadiusz Słysz (3,3,3,3) 12
2. Zuzanna Klett (4,4,4,4) 16
3. Radosław Morawiak (4,4,4,4) 16
4. Maciej Stefański (w,-,1,-) 1
5. brak zawodnika
6. Patrycja Klett NS
7. Kamil Wilbrandt NS
8. Jakub Kuś (3,4) 7

II. Lwy Avia Częstochowa: 47
1. Marcin Szymański (4,4,4,4) 16
2. Sandra Charbich (3,3,2,3) 11
3. Marcel Gabor (2,2,2,2) 8
4. Piotr Jamroszczyk (4,4,-,W) 8
5. brak zawodnika
6. brak zawodnika
7. Braian Charbich NS
8. Sebastian Paruzel (4) 4

III. TSŻ Schoenberger Toruń: 35
1. Aleksander Zieliński (1,2,2,2) 7
2. Fryderyka Wojciechowska (2,2,3,2) 9
3. Jakub Sawiński (W,-,-,-) 0
4. Borys Wojciechowski (-,-,3,3) 6
5. brak zawodnika
6. brak zawodnika
7. Bartłomiej Sikoski (3,3,3) 9
8. Bartosz Fryckowski (3,1) 4

IV. PKS Victoria Poczesna: 25
1. Arkadiusz Dudek (2,1,-,1) 4
2. Alicja Hamara (1,1,1,1) 4
3. Jakub Deska (3,1,1,1) 6
4. Daniel Kamionka (-,-,2,2) 4
5. Włodzimierz Kuziorowicz (1) 1
6. brak zawodnika
7. brak zawodnika
8. Damian Natoński (2,2) 4

Wyniki Drużynowego Pucharu Polski Open:
I. Lwy Avia Częstochowa: 72
1. Piotr Jamroszczyk (3,4,-,4,4) 15
2. Tomasz Włodarczyk (3,4,4,4,4) 19
3. Sebastian Paruzel (W,4,4,4,3) 15
4. Marcin Szymański (4,4,4,4,4) 20
5. Nikodem Mlek (3) 3

II. KS Aseko Orzeł Gniezno: 69
1. Mikołaj Menz (4,3,4,4,4) 19
2. Arkadiusz Szymański (4,4,3,4,4) 19
3. Michał Nowak (4,4,2,3,2) 15
4. Paweł Kozłowski (3,3,3,3,4) 16
5. brak zawodnika

III. TSŻ Schoenberger Toruń: 54
1. Paweł Cegielski (3,3,3,3,3) 15
2. Bartosz Fryckowski (2,2,2,3,3) 12
3. Karol Krajewski (3,2,4,2,3) 14
4. Borys Wojciechowski (2,3,3,2,3) 13
5. Aleksander Zieliński NS

IV. ULKS Mustang Żołędowo: 45
1. Jakub Kuś (4,2,1,3,-) 10
2. Arkadiusz Słysz (1,2,2,1,2) 8
3. Maciej Stefański (4,3,-,1,3) 11
4. Radosław Morawiak (3,3,4,3,W) 13
5. Kamil Wilbrandt (2) 2

V. PKS Wiraż Ostrów Wlkp.: 29
1. Igor Domagała (1,1,1,1,2) 6
2. Paweł Szkudlarek (2,1,1,2,1) 7
3. Dariusz Bierniewicz (W,2,2,2,1) 7
4. Tomasz Bodył (1,1,3,2,2) 9
5. Mikołaj Zieleziński NS

VI. LKS Strażak Mikołów: 22
1. Kacper Włodarz (2,1,2,2,1) 8
2. Dawid Pacek (1,2,1,1,2) 7
3. Dominik Rzepka (2,1,2,1,1) 7
4. brak zawodnika
5. brak zawodnika

cz.info.pl, KC; foto Kornel Orłowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px