Banner Top

Skra powróciła na zwycięską ścieżkę

  • Published in cz.Sport

Skra powraca na zwycięską ścieżkę! Po ciekawym i pełnym emocji meczu wygrywa 2:1 i zdobywa trzy punkty w Siedlcach. Wygrana z Pogonią ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwoliła awansować na czwarte miejsce w tabeli i potwierdza dobrą dyspozycję Skry w tym sezonie.

Na listę strzelców wpisali się Mariusz Holik oraz Kamil Wojtyra.

Kiedy przegrywa się dwa razy z rzędu, to w człowieku jest złość i chce te punkty jak najszybciej nadrobić. Mieliśmy dziś też trochę szczęścia, bo piłka po uderzeniu Kamila odbiła się od dwóch słupków i dopiero wpadła do bramki. Czy pamiętam taką bramkę? Sam kiedyś taką strzeliłem. To był mój debiut w drugiej lidze. Po strzale Marcina Harasimowicza piłka odbiła się od dwóch słupków, zatrzymała się na linii, a ja ją dobiłem – wspominał po meczu uradowany trener Marek Gołębiewski.

Wygrana na bardzo trudnym terenie w Siedlcach pozwoliła awansować Skrze na czwarte miejsce w tabeli. Za tydzień czeka nas starcie z Olimpią Grudziądz. Początek meczu przy Loretańskiej o godzinie 13.00 w niedzielę (22.11).

Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa 1:2 (0:1)
0-1 Mariusz Holik 31’ (po dośrodkowaniu Noconia)
1-1 Piotr Pierzchała 85’
1-2 Kamil Wojtyra 88’

Pogoń: Smyłek, Marciniec (Kozłowski II), Walków (Górski), Baidoo (Rymek), Olszewski (Przybecki), Pierzchała, Preuss, Wróblewski (Kostyk), Kozłowski, Brodziński Ż, Repka
Skra: Biegański, Mesjasz, Nocoń Ż (Warnecki), Brusiło, Gołębiowski (Pietraszkiewicz), Napora, Noiszewski (Kazimierowicz), Wojtyra Ż (Rogala), Niedbała (Zieliński), Olejnik, Holik

cz.info.pl, źródło: ks-skra.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px