Banner Top

W sobotę speedrowerowy Puchar Polski

W sobotę kibice ścigania w lewo na brak emocji narzekać nie będą. Tego dnia na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a rozegrane zostaną trzy turnieje w ramach speedrowerowego Pucharu Polski. Początek pierwszej imprezy przewidziany jest na godzinę 11, z kolei koniec ostatniej planowany jest ok. godziny 17.

Czeka nas zatem sześć godzin świetnego ścigania.

Sobotnia rywalizacja rozpocznie się o godzinie 11 turniejem o Drużynowy Puchar Polski Juniorów. Do turnieju zgłosiło się sześć zespołów, a oprócz gospodarzy ujrzymy na starcie: ULKS Mustang ŻołędowoTSŻ Schoenberger ToruńOS Omega Ostrów Wielkopolski, a także PKS Victorię PoczesnaMS Śląsk Świętochłowice.

Kolejnym turniejem będzie Drużynowy Puchar Polski w kategorii Open. Tam o trofea powalczą: dwa teamy z Wrocławia, a także po jednej z: KaszczorkaOstrowa WielkopolskiegoŚwiętochłowic i z Gniezna. Start zawodów przewidziano na godzinę 15.

Zwieńczeniem dnia będzie Puchar Polski Drużyn Mieszanych, a tam na starcie pojawią się tylko cztery zespoły. Miejscowe Lwy Avia będą rywalizowały z zespołami z: Żołędowa, Poczesnej i Gniezna.

cz.info.pl, KC

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px