Banner Top

Z Jarotą Jarocin po 3 punkty!

  • Published in cz.Sport

W sobotę, 6 października o godzinie 15:00, podopieczni Jerzego Brzęczka przed własną publicznością zmierzą się z Jarotą Jarocin w ramach 11.serii spotkań o mistrzostwo drugiej ligi, grupy zachodniej.

Piłkarze Rakowa w tym spotkaniu będą murowanym faworytem do zainkasowania pełnej puli. Jarocinianie w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań swoich najwierniejszych kibiców i zajmują daleką, bo 17 lokatę w drugoligowej tabeli.

Jednak należy przestrzegać przed hurraoptymizmem i nie można sobie już przed meczem dopisywać "trzech oczek", co pokazał np. mecz z Ruchem Zdzieszowice. Częstochowianie wówczas ulegli u siebie ze "Zdzichami", 2:3 i była to jedna z większych niespodzianek w obecnym sezonie.

Ale drużyna Jaroty jest zespołem nieobliczalnym. Jako jedyni w tym sezonie pokonali na wyjeździe aktualnego lidera, drużynę MKS Drutex-Bytovii Bytów i to 3:1 !

Częstochowianie w przypadku zwycięstwa w sobotę z drużyną z Jarocina znacznie skrócą sobie drogę do prowadzącej dwójki drużyn z Bytowa i Rypina. Obydwa zespoły zmierzą się ze sobą także w najbliższą sobotę. Na chwilę obecną strata do tych dwóch ekip wynosi cztery punkty.

Raków w sobotnim spotkaniu wystąpi najprawdopodobniej w optymalnym składzie.

cz.info.pl, Przemysław Pindor (sport.czest.pl)

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px